O nás

 

Jsme stavební společností, která se věnujě výstavbě montovaných dřevostaveb již 30 let. Vyvinuli jsme a nadále rozvíjíme jedinečný stavební systém jménem Avanta Systeme.  Snažíme se, aby naše domy odpovídaly přáním našich klientů v soualdu s garancí předem stanovené ceny, kvalitou odvedené práce, technicky bezchybným a ekonomicky výhodným provedením výstavby.

 

V Avantě se snažíme poslouchat nejen potřeby zákazníků, ale i okolí.
S rostoucí důležitostí brát ohled na naše životní prostředí a podporovat ekomyšlení, jsme přišli s vizí stavět i vícepodlažní domy s energetičností dřevostaveb! Díky této myšlence uvádíme na trh převratnou a jedinečnou stavební technologii, která svým potenciálem vytváří prostor pro nová, chytrá a ohleduplná řešení nejrůznějších staveb –  TIMBEX. 

 


 

TIMBEX - Spojení výhod dřeva a betonu

Jedná se o spojení železobetonového prefabrikovaného skeletu, jako nosné kostry objektu a sendvičové rámové dřevostavby na opláštění včetně zastřešení budovy. Spojení výhod dřeva a betonu přináší novou technologii pro stavby rodiných i bytových domů, škol, domů se sociální péčí, nákupních center, ale i při přestavbách i přístavbách. 

 

Synergický stavební systém, který začíná u patrových rodinných domů a míří do rozsáhlejší výstavby vícepodlažních objektů je přelomovým produktem, mající díky jeho jedinečným vlastnostem a přednostem efektivní a jednoduché řešení i u komplikovanějších staveb a projektů.

 

16487056 16649304

 

 

 

 

DŘEVOBETONOVÉ RODINNÉ DOMY TIMBEX FAMILY

Revoluce pro vaši stavbu.Spojili jsme největší přednosti, které nabízí betonové domy a dřevěné sendvičové domy do jednoho celku.

dům  layout2