O nás

Avanta Systeme spol. s r.o. se věnuje výstavbě montovaných dřevostaveb. Vyvinuli jme a nadále rozvíjíme jedinečný systém výstavby jménem Avanta Systeme. Tento systém je kombinací našich technických vylepšení chráněných užitnými vzory a vzájemnou harmonizací jednotlivých fází stavby. To nám umožňuje dosahovat nejlepších výsledků – naše domy jsou kvalitní, technicky bezchybné a ekonomicky výhodné.

Společnost Prefa Brno a.s. patří k předním výrobcům betonových stavebních dílců v České republice a usiluje o další posílení svého postavení a rozšíření své působnosti v dalších zemích střední Evropy. Společnost Prefa Brno a.s. je výrobcem kvalitních betonových stavebních dílců a dodavatelem účelných řešení prefabrikovaných stavebních konstrukcí včetně jejich realizace.

Filosofie Timbex
Intenzivní a dlouhodobou spolupráci dvou zkušených firem ve své oboru vznikl synergický stavební systém, který začíná u patrových rodinných domů a míří do rozsáhlejší výstavby vícepodlažních objektů. Již dnes se můžete těšit, že systém Timbex uvidíte v realizaci bytových domů, domů občanské vybavenosti, … To vše  při zachování jak konstrukčních principů a detailů, tak i jeho jedinečných vlastností a předností.

Avanta Systeme a Prefa Brno ve spojení sil a schopností uvádí v život převratnou stavební technologii, která svým potenciálem vytváří prostor pro nová, chytrá a netradiční řešení. Přesvědčte se sami!!

 

 

 

 

 

DŘEVOBETONOVÉ RODINNÉ DOMY TIMBEX FAMILY

Revoluce pro vaši stavbu.Spojili jsme největší přednosti, které nabízí betonové domy a dřevěné sendvičové domy do jednoho celku.

dům  layout2